Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
148 postów 359 komentarzy

Oczekiwanie

wiatr - Oczekiwanie jest stałą domeną człowieka. O tym będzie mój blog. Oczekiwanie okresu młodości, wieku dojrzałego, wolnościowe itd. Jednak najważniejszym oczekiwaniem człowieka jest oczekiwanie na miłość, nie ma jej dzisiaj, to pewno przyjdzie

Matnia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby zablokowano budowę rury Bałtyckiej, tylko wymuszono, a można było, rurę przez Ukrainę, to dzisiaj nie było by dylematu z Ukrainą.

 

Umowa nie doszła do skutku, a Ukraina trwa w chaosie demonstracji.

Ukraina - Janukowycz znalazł się w sytuacji nie do pozazdroszczenia, bo z jednej strony mocny „łańcuch” Rosyjski nie pozwala na swobodne poruszanie się, a z drugiej UE która chce zarzucić na jego kark drugi łańcuch, który go ubezwłasnowolni doszczętnie.

A to właśnie UE doprowadziła, poprzez swoje zaniechanie, do tego niszczącego pata.

Unia - poprzez wiodące państwo, czyli Niemcy, nie zablokowała budowy rurociągu Bałtyckiego, bo Niemcy dogadali się z Rosją na wyłączność, tak że jak Rosja zamknie komuś gaz, to Niemcy będą ten gaz sprzedawać, co

zapewni Rosji ciągłość sprzedaży.

W tej sytuacji Janukowycz podpisując umowę na warunkach jakie mu zaproponowano, zginął by jak przysłowiowy bąk w Kobylej d..ie.

Za małe to środki, by oderwać się od Rosji, bo Ukraina nie ma własnych zasobów energetycznych w ilości zapewniających byt kraju.

Janukowicz jest świadomy tego, że jest rozgrywany przez Rosję i Niemcy, ale oficjalnie tego nie może powiedzieć a tym bardziej powiedzieć społeczeństwu. Miota się w tym potrzasku, bo co wybrać? Topór katowski, czy pętlę wisielczą?

Natomiast ludzie zobaczyli światełko w ciemności i chcą do tego światełka iść, nie wiedzą tylko, że to światełko, to oko Wilka a nie droga do wolności!

 

Tu nasuwa się analogia do naszej sytuacji. Unia przyznała nam tą wysoką sumę środków, bo poparły nas Niemcy, a Niemcy poparły nasze żądania po zapewnieniu przez Tuska, że Polska wykupi Niemiecki wojskowy złom, więc pieniądze wrócą do Niemiec.

Propaganda Tuska, wbrew opinii ekspertów, huczy jak wspaniałe jest to uzbrojenie z przeszłości. Zatem, dlaczego Niemcy się go wyzbywają?

Dlaczego nikt inny nie chce go kupić?

Sprzedając nam stary zdezelowany sprzęt, będą doskonale zorientowani, jaką stanowimy łatwą zdobycz.

A opozycja milczy, więc jak to rozumieć?!

KOMENTARZE

 • Możliwe , że podane przez Ciebie argumenty miały wpływ na "sensacyjność" ostatnich dni...
  Ja bardziej przychylam się do stanowiska , że UE miała od początku pełną świadomość , że Rosja nie zgodzi się na oddanie Ukrainy w ręce Republiki Niemieckiej...Broń atomowa znajdująca się na terenie Ukrainy w zasięgu Berlina ??? Stocznie lotniskowców??? Po Związku Radzieckim w Ukrainie pozostało co najmniej 700 przedsiębiorstw wojskowych, które są
  w stanie wyprodukować prawie każdą broń. W szczególności przemysł ukraiński był monopolistą na postsowieckim obszarze w produkcji płynnych ciężkich międzykontynentalnych i kosmicznych rakiet, lotniskowców, ciężkiego wojskowego samolotu transportowego, silników śmigłowców....
  A może to wszystko miało unowocześnić armię niemiecką i zakupy warszawskiego rządu miały zrobić miejsce na nowości ???
  Chyba jednak sympatia W.W. Putina do Angelii Merkel nie była tak
  wielka , jak polsko-litewska naiwność ....

  Pozdrawiam
  Ps.
  Oczywiście za podejmowanie tematu Ukraina 5*...
 • ------------- co ma wisieć -nie utonie
  -- myślę i myślę - i wymyśliłam !! każdy ma SWOJE DNO -trzeba spaść na nie -aby się odbić --WIESZ jak nie wiesz !! my Polacy już wiemy -właśnie ODBIJAMY się od NASZEGO DNA
 • @zbigniew1108 19:44:38
  Słusznie zauważyłeś, to fakt którym trudno się chwalić, bo nasza naiwność, a uściślając naszych rządzących, jest żenująca.
  W jakimś programie TV Ławrow powiedział mniej więcej tak, że tajemnicę Ukrainy poznamy we właściwym czasie. Co to za tajemnica
  nie wiadomo.
  Odnośnie uzbrojenia, to Niemcy oświadczyli oficjalnie, że muszą zrobić miejsce na nowe uzbrojenie, dwa sposoby- sprzedać lub zniszczyć i muszą zrobić to szybko, bo już nowe uzbrojenie czeka.
  To jest wbrew zasadom, jednak NATO milczy.
 • @ninanonimowa 02:06:10
  Optymistka z Ciebie, bo ja mam wrażenie, że my ciągle jeszcze spadamy.
  Jesteśmy na równi pochyłej i wbijając w nią paznokcie, próbujemy
  zwolnić tą jazdę w dół, jednak paznokcie nie wystarczają.
 • @wiatr 11:07:09
  Czy katolik za jakiego się uważa Jarosław Kaczyński, wszyscy popierający aspiracje Ukrainy i jej anschlus do lewackiego, spedalonego, zboczonego antychrześcijańskiego jewrokibucu jakim jest Unia, nie widzą zagrożenia dla Polski? Mianowicie takiego, że dla Unii Ukraina ze swym przestarzałym przemysłem, etc.. ma być wyłącznie rynkiem zbytu, iluzorycznym, ponieważ popytu nie będzie, bo są za biedni, i czeka ich bezrobocie, czyli dla hegemona Niemiec, Francji. Będą zmuszeni dostosować się do Unii, czyli zamykać zakłady, które na dziś funkcjonują sprzedając swe wyroby na rynek rosyjski, sąsiadom, na wschód, rozkład czeka ich raczkujące rolnictwo, limity, dostosowania czyli zamykanie kołchozów, likwidowanie raczkujących indywidualnych gospodarstw rolnych, też z tego powodu, niezgodnych z unijnymi normami, bo biedaków nie będzie na to stać by się dostosować, . Powstanie bezrobocie jakiego Ukraińcy jeszcze nie znają, będzie to masa krytyczna, pozwalająca żydostwu brukselskiemu wymieszać narody, kolonizować, ci prymitywni potomkowie rezunów będą wykorzystywani za michę i świecidełka do tłumienia niezadowolenia w krajach ościennych w tym Polsce, takie pacyfikacyjne dywizje jak SS Galizien w czasie tłumienia Powstania Warszawskiego, oni aż będą się palić by znienawidzonym Lacho upuścić krwi, czy tego strateg Kaczyński, PiS i inni nie zauważają? Bo ja tak to wszystko widzę.
 • @Kula Lis 62 11:27:09
  Zgadzam się z twoim twierdzeniem, wcielenie Ukrainy do UE,
  to jest działanie dla interesów hegemonów a nie dla społeczeństwa Ukrainy. Jednak oni o tym nie wiedzą.
  My wiedzieliśmy, po części a i tak wpadliśmy w bagno.
  Społeczeństwa się nie liczą, to siła hegemonów decyduje o
  wszystkim, a krótko wzroczność przywódców to klęska.
 • @wiatr 11:07:09
  :)) nauczyłam się patrzeć z lotu ptaka -ODLEGŁOŚĆ czasowa / PERSPEKTYWA z lotu ptaka -mówią !! WSZYSTKO już było !! -najważniejsza dzisiaj- jak mnie się wydaje -jest !! ŚWIADOMOŚĆ -na rozpowszechnianiu jej powinniśmy się skupić
 • @ninanonimowa 12:54:14
  Mówisz świadomość, zgoda, ale świadomość pełna, prawdziwa a nie kierunkowana przez kogoś i na jego użytek.
  Z pozdrowieniami.
 • @wiatr 13:32:48 do @ninanonimowa:
  //Mówisz świadomość, zgoda, ale świadomość pełna, prawdziwa a nie kierunkowana przez kogoś i na jego użytek.//

  No no no...a/i może by tak coś/więcej o tej 'pełnej świadomości' :)
 • @Weni 17:51:44
  ---------POLSKA RACJA STANU-----P.Wojtas / rdzeń Narodu odnalezć/
 • Wszyscy
  Ukraina pod żydowskim jarzmem

  Ukraina pod żydowskim jarzmem. Nasze państwo podbite jest przez żydów i stąd ten cały burdel!

  Dowód 1-oficjalna statystyka

  Rada Najwyższa Ukrainy-

  43% – żydzi

  34% – Rosjanie

  22% -Ukraińcy

  1% – inni

  Gabinet Rady Ministrów (rząd)

  62% – żydzi

  15% – Rosjanie

  15% – Ukraińcy

  8% – inni

  Etniczny skład populacji Ukrainy

  0,2% – żydzi

  17% – Rosjanie

  78% – Ukraińcy

  5% – inni

  Według opinii specjalistów rzeczywisty procent żydów na Ukrainie nie wynosi 0,2%, jak pokazuje oficjalna statystyka, ale w rzeczywistości dwa razy więcej. Tak naprawdę żydów mieszka na Ukrainie około 2 do 3 milionów przy uwzględnieniu tak zwanych mieszańców żydowskich urodzonych z mieszanych małżeństw a którzy byli przez rodziców zarejestrowani jako „Rosjanie”, „Ukraińcy”, „Mołdawianie”, itd. Dokładną liczbę żydów mieszkających na Ukrainie, oczywiście, znają pracownicy centralnych synagog. Ale oni nigdy tego nie ujawnią. Na tym właśnie polega największa tajemnica cichej okupacji wszystkich krajów świata (w tym i Ukrainy) przez światowe żydostwo.

  Dowód 2- różne materiały filmowe

  Proponuję obejrzenie filmu video, który rozpoczyna się od słów: „Będziemy dążyć do tego ażeby w rządach krajów słowiańskich było możliwie najmniej przedstawicieli rdzennych narodów, które będą zastąpione przez naszą żydowską elitę…”

  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства!

  (Żydowski podbój Ukrainy. Szokujące świadectwa!)
  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства! http://www.savetubevideo.com/?v=wJcDTqbqOmE

  Dowód 3- historyczny

  W postrewolucyjnym okresie, który nastąpił po rewolucji 1917 roku, która rozbiła Imperium Rosyjskie na części i uczyniła południowe kresy Rosji „Niezależną i samostijną Ukrainą” to właśnie żydzi okazali się najstraszniejszymi oprawcami i katami Słowian-Ukraińców. To co wtedy robili żydzi na Ukrainie to w języku prawa międzynarodowego nazywa się „ludobójstwem”. Szczegóły w artykule „Izrael-oprawca Ukrainy” (http://communitarian.ru/publikacii/istoriya_rossii/izrail_palach_ukrainy/?bitrix_include_areas=Y&sphrase_id=8112028)

  Dowód 4- wystąpienie deputowanego Rady Najwyższej Ukrainy Oliega Cariowa, który w dniu 20.11.2013 podał informację o bezprecedensowej sytuacji a mianowicie o przygotowywaniu przez USA rewolucji na Ukrainie. Polega się, jak zawsze, na małomiasteczkowych żydach, którzy byli dźwignią wszystkich rewolucji na naszej planecie.
  Олег Царев о подготовке Соединенными Штатами революции в Украине http://www.savetubevideo.com/?v=CNsGqePNrFg
  Dowód piąty- publikacja Eduarda Hodosa ujawniająca diabolizm żydowskiej sekty CHABAD
  План ликвидации национальных элит (часть 2) http://www.savetubevideo.com/?v=nA069ekxtn0

  Materialy powyższe przedstawione są tylko jako informacja do przemyślenia. Sami wyciągajcie wnioski, panowie!

  Anton Błagin, 23.11.2013, Murmańsk http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r131.jpg

  r13,1

  Patrz także

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usrael-przygotowuje-wojne-domowa-na-ukrainie-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kryptozyd-premier-ukrainy-azarow-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-powodow-unikac-unii-europejskiej-2013-11

  Za: http://judastruth.livejournal.com/133646.html

  Data publikacji: 24.11.2013

  Przekład: RX
 • @Kula Lis 62 11:47:17
  Dopóki w konstytucji nie będzie zapisu, że ważne urzędy w państwie mogą sprawować tylko rodowici Polacy, to zaraza będzie się rozszerzać. Obcy kapitał obsadza u nas ważne urzędy i to nie tylko rządowe! Bo to samo jest we wszystkich mediach! Za małymi wyjątkami, które ledwie trwają.
 • @Weni 17:51:44
  Chociaż myślę, że każdy wie jak wygląda sytuacja, to jednak proszę. W konstytucji nie ma zapisu kto może zajmować ważne urzędy w państwie. To powoduje, że obce nacje zasobne w kapitał i popierane przez agentury wygrywają i zajmują urzędy władzy. Nie wiem czy można tego nie widzieć.
 • @wiatr 12:55:23
  "Chociaż myślę, że każdy wie jak wygląda sytuacja......"

  http://www.youtube.com/watch?v=9f_fX07ubJk
 • @Janet 16:59:21
  W prawdzie wiem, że istnieje system kontroli i dystrybucji wiedzy, ale wiedzy opracowanej przez niszczycielski system.
  Jednak przekazanie ludziom tej wiedzy jest sprawą strasznie trudną, bo zrobić to tak by trafić do każdego odbiorcy i przekonać go, to nie łatwe.
  Weźmy chociaż to nagranie, które przesłuchałem, to mam wrażenie, że narrator nie ma wiedzy jak rozumuje przeciętny
  odbiorca. Powinien popracować nad przekazem.
  Z treścią się zgadzam.
 • Wszyscy
  Żydzi Kliczko http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r100.jpg

  r100Żydzi Kliczko. Braciom Kliczko podarowano ekskluzywne sygnety. Indywidualny styl tych sygnetów odzwierciedla „nieustraszonego ducha i sukces Mistrzów”. Oto jak to jest a ja myślę, że jest to symbol judaizmu. Jewreje nie ustają w rąbaniu gojów. I można świętować chanukę a następnie wejść do polityki- partia „Udar”. Głosuj, nie głosuj…oto jaki jest duch judaizmu i jaki sukces mistrzów. Chanuka w Kijowie! Ambasador USA, Wielkiej Brytanii, Izraela plus Kliczko!!! Rozpowszechnijcie tę fotografię, ludzie powinni poznać „bohaterów”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r67-300x273.jpg
  Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych? http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r69-253x300.jpg

  r69

  Niedawno wpadł mi przypadkowo w oko grudniowy numer czasopisma „Lehaim” (nr 12, grudzień 2003), wydawany pod patronatem judeo-nazistowskiej sekty CHABAD, oficjalnie zwącej się „Ruchem Chabad Lubavich”. Numer jak numer, wszystko jak zawsze-o żydach dla żydów. A więc otwieram na 46 stronie i widzę: w rubryce „Ślad w historii” zamieszczony jest materiał pod intrygującym tytułem „Od kipy do kapy”. Dla tych, którzy nie znają tych dwóch słów wyjaśnię, że „kipa” to maleńka, okrągła czapeczka którą religijni żydzi przykrywają łby, natomiast „kapa” to jest ochraniacz zębów boksera przed ciosami przeciwnika. A zresztą mógłbym nie wyjaśniać znaczenia powyższych słów bo podtytuł do tej publikacji mówi sam za siebie i także wyjaśnia to treść artykułu pod tytułem „Żydzi w historii boksu”. Ogólny ton materiału już jest ustawiony przez pierwszy akapit: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r70.jpg
  Żydowski brukowiec "Lehaim", nr 12, grudzień 2003 rok

  Żydowski brukowiec „Lehaim”, nr 12, grudzień 2003 r

  „Wśród innych mitów i stereotypów związanych z żydami, istnieje nieprawdziwy obraz „żyda-sportowca”. Przedstawiony on jest prawie zawsze jako cherlawy okularnik-szachista. Przy całym swoim monopolu w szachowych mistrzostwach żydzi mają jednakże czym się pochwalić i w innych dziedzinach sportu. A wśród nich i w sztukach walki wymagających siły i bojowego ducha. Popatrzmy jak się mają sprawy z rozwiązaniem „kwestii żydowskiej” na ringu i omówmy najpopularniejszą z tych sztuk walki, którym jest boks…”. Dalej toczy się „żydowska narodowa” wyprawa w historię boksu, poczynając od końca XVIII wieku a kończąc na naszych czasach, w wyniku czego autor dochodzi do zupełnie nieoryginalnego wniosku, że w boksie, jak i zresztą w pozostałym sporcie, „żydzi, żydzi, wszędzie żydzi”. Chociaż ze względu na „nieoryginalność” tego wniosku trzeba doprecyzować, że takim jest on dla większej części żydowskich czytelników, a oto dla przykładu Ukraińcom on z pewnością ukaże się jako superoryginalny, ja bym powiedział, aż do łez. Rzecz w tym, że w końcowej części artykułu autor znajduje ostateczne rozwiązanie „kwestii żydowskiej” na ringu. I wygląda to następująco (przedruk z cytowanego fragmentu z „Lehaim”):

  „(…) Na koniec o rodakach, współczesnych gwiazdach światowego boksu. Ale na początku romantyczna historia…Ukraińskie miasteczko zajęli faszyści i młody chłopak przez długie miesiące, ryzykując życie, ukrywał w piwnicy młodą żydówkę Tamarę Etinzon, której rodzina zginęła z rąk nazistów. Ożenili się a po wojnie, jako przebywających na terenach okupowanych, zesłano. Po staliniźmie ich syn Władimir został oficerem. Jego synowie, którzy urodzili się w Kirgizji i w Kazachstanie, dorastali w Kijowie, a obecnie mieszkają w Niemczech. Po niemiecku ich nazwisko jest pisane „Klitsch” i oznacza „cios” a zakończenie jego w terminologii bokserskiej dobrze pasuje do „nock-out”-KO. Wielu wierzy, że dwumetrowi giganci-atleci, bracia Witalij i Władimir Kliczko, byli i będą jeszcze mistrzami świata. Czy potrzebne są jeszcze jakieś dowody na żydowską obecność w boksie? (…).” („Lehaim”, nr 12, grudzień 2003 rok).

  Tak więc dzięki staraniom niestrudzonych badaczy „kwestii żydowskiej” Ukraina pozbawiona została narodowej dumy. Dwaj ukraińscy chłopcy z wyrazistym ukraińskim nazwiskiem” Kliczko” równocześnie przekształcili się we wnuków żydowskiej babci, mieszkają w Niemczech i noszą nazwisko, którego rdzeń to „Klitsch”, jednakowo brzmiące po niemiecku i w jidisz. Dwaj bracia-bohaterowie, prawie że skarb narodowy, pozostający niegdyś bogatej i silnej Ukrainie, nagle przekształcili się w „dumę narodu żydowskiego” i zaczęli personifikować „żydowską obecność w boksie”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r51-300x129.jpg
  Żydzi Klitsch(ko)

  Żydowscy bohaterowie Klitsch(ko) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r92-600x337.jpg
  Żyd Klitsch-ko prowadzi gojowskich bambusów do rzeźni. Majdan-2013

  Żyd Klitsch-ko prowadzi gojowskich bęcwałów do rzeźni. Majdan-2013 http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r67-600x546.jpg
  Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  ŻYDOWSKA BAŚŃ PT. „JAK RODZI SIĘ LIDER”

  (Takie porody są znane z każdego żydowskiego przewrotu) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r95-300x214.jpg
  Kalkstein-ko i Klitsch-ko, zgodnie z dyrektywą, eurosodomizują człekokształtnych.

  Kalkstein-ko i Klitsch-ko, zgodnie z dyrektywą, eurosodomizują człekokształtnych.

  Kliczko: Będę kandydował na prezydenta

  O prezydenckich ambicjach Kliczki mówiło się na Ukrainie od dawna. Komentatorzy wskazywali, że cieszy się bardzo dużym zaufaniem i poparciem społecznym, co czyni go naturalnym liderem w walce o fotel prezydencki w 2015 r. On sam długo unikał wiążących deklaracji. Można było się spodziewać, że Janukowycz, który z pewnością będzie ubiegał się o reelekcję, potraktuje to jako wyzwanie.

  W związku z rosnącą popularnością Kliczki rządząca Partia Regionów postanowiła zablokować niewygodnego rywala, wykorzystując do tego przepisy podatkowe. Wprowadzono do nich poprawkę, która uzależnia start w wyborach prezydenckich od płacenia w tym kraju podatków. Dla nikogo nie było tajemnicą, że chodzi właśnie o Kliczkę, który mieszka w Niemczech i tam rozlicza się z fiskusem.

  - Wszystko, co się ze mną dzieje, dzieje się, bo jestem traktowany jako przeciwnik Wiktora Janukowycza. Dziś władza zmianami w prawie podatkowym chce zniszczyć swoich politycznych rywali – mówił Witalij Kliczko z sejmowej trybuny. – W związku z tymi brudnymi machinacjami, jakie odbywają się w parlamencie z tekstami ustaw, chcę ogłosić, że nie zastraszycie mnie i nie powstrzymacie. By położyć kres wszelkim próbom uporania się ze mną jako z możliwym kandydatom, chcę ogłosić: tak, będę kandydował na prezydenta – zadeklarował w październiku.

  Kliczko panuje nad Majdanem

  Poparcie dla Witalija Kliczki może jeszcze wzrosnąć po ostatnich wydarzeniach na Ukrainie. Lider UDAR-u jest niemal nieustannie obecny na Majdanie. Przemawia do tłumu, tonuje nastroje i przypomina o konieczności prowadzenie protestu w sposób pokojowy. Widać, że wśród demonstrantów cieszy się autorytetem.

  To jemu udało się wczoraj zapanować nad sytuacją, gdy przed siedzibą prezydenta trwały walki „euroentuzjastów” z milicją. Kliczko zaapelował, by nie poddawać się prowokacjom i wrócić na Majdan, gdzie trwa pokojowa manifestacja. – Tam nie ma prezydenta, tam niczego nie ma. Są za to prowokatorzy, którzy chcą przelewu krwi – nawoływał przez megafon. Spora część zgromadzonych na ul. Bankowej poszła za nim i dołączyła do zebranych na Majdanie.

  Kliczko nie opuścił protestujących, towarzysząc im na Majdanie do późnej nocy. Z ogromnym aplauzem spotykały się jego osobiste interwencja, gdy w tłumie zauważał „prowokatorów”.

  Nowa jakość w ukraińskiej polityce?

  - To jest nowa siła polityczna. Do tej pory nie było jeszcze takiej partii na arenie politycznej – powiedział ankieterom jeden z głosujących podczas ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych. Ci, którzy sądzili, że znany sportowiec opiera swoją karierę polityczną wyłącznie na popularności zawdzięczanej sukcesom na ringu, przekonali się, że dla wielu Ukraińców Kliczko jest jedyną realną alternatywą polityczną. Czym wyróżnia się na tle rywali?

  Przede wszystkim Kliczko jest człowiekiem „spoza układu”. W przeciwieństwie do większości polityków, nie reprezentuje żadnego klanu oligarchicznego, którego interesy mogłyby być dla niego pierwszoplanowe podczas podejmowania decyzji politycznych. Dzięki temu nie ma też „protektorów”, którym po dojściu do władzy byłby winien przysługi za wcześniejsze wsparcie.

  Co więcej, Kliczko jest też człowiekiem bardzo zamożnym. Dla ukraińskiego wyborcy to istotne, bo doświadczenie nauczyło go, że polityczna kariera to dla większości kandydatów przede wszystkim okazja do powiększenia swojego majątku. Kliczko dzięki sukcesom sportowym ma zagwarantowane pozapolityczne źródła utrzymania. I – w przeciwieństwie do wielu rywali – nie musi źródeł swojego majątku ukrywać.

  Nie bez znaczenia jest też jego doświadczenie w kontaktach międzynarodowych, obycie i znajomość języków obcych. Kliczko jest dla wyborców symbolem tego, czego brakuje wielu przedstawicielom ukraińskiej klasy politycznej. Jeśli więc Ukraińcy nie zrezygnują z prozachodniego kursu, o który dziś walczą na ulicach Kijowa i innych miast, to bardzo prawdopodobne, że zechcą, by do Europy poprowadził ich polityk nowoczesny, nieobciążony zarzutami korupcyjnymi, kryminalnymi i niejasnymi powiązaniami biznesowymi. Wówczas za dwa lata Kliczko może rzeczywiście zamienić ring na fotel prezydencki.

  UWAGA!!!- info pochodzi z „naszych mediów”: http://wiadomosci.gazeta.pl/

  SUPEMENT

  Poniżej walczące o wolny kurwizm Femeno-bojówkarki przyszłego preżydenta Ukrainy Klitsch-ko. W akcji. Bój to nie jest nasz ostatni! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r91.png
  Femenistki z judeo-kurwo-bojówki rewolucyjnej wspólnie z progresem, rownież polskojęzycznym, moczem wyzwalają umęczonych Ukraińców. Apelujemy do Kalksteina żeby jednak publicznie nie szczał.

  Femenistki z judeo-bojówki rewolucyjnej wspólnie z judeo-progresem, również polskojęzycznym, moczem wyzwalają umęczonych Ukraińców. Apelujemy do Kalksteina i s-ki żeby jednak publicznie moczu nie oddawali. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  Za: http://poiskpravdy.com/klichko/

  Data publikacji: 12.01.2010

  Przekład: RX
 • @Kula Lis 62 20:36:00
  Zachodowi, ichnim jewrejom chodzi wyłącznie o wschodnią bogatą uprzemysłowioną, zasobną w surowce Ukrainę, Ukraina zachodnia jest jednym z najuboższych regionów Europy więc po co im wrzód na dupie który będzie trzeba karmić i przyodziewać? Rosja centralno wschodniej z Krymem, ich bazami, stoczniami, portami nie puści, ponieważ mieszkają tam w większości Rosjanie i rosyjskojęzyczni. Zresztą Krym to Republika Autonomiczna, a Sewastopol mają w ręku Rosjanie, no i Krym prosi Putina o opiekę, czyli wchłonięcie, do Rosji..
 • @ninanonimowa 00:50:33
  ///---------POLSKA RACJA STANU-----P.Wojtas / rdzeń Narodu odnalezć////


  ---------POLSKA NIE POLSKA ----- David Icke - Globalne Duchowe Przebudzenie Ludzkości ----- @Janet zapodał powyżej / posłuchać/wsłuchać się /
 • Wszyscy
  Eurosodomska rewolucja na Ukrainie w obrazkach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a6.jpg
  Ale durne goje!!!

  Ale durne goje!!! Przed obejrzeniem poniższych ilustracji z rewolucji antyfaszystowskiej na Ukrainie można wysłuchać pieśni judeoanarchistów hiszpańskich w wykonaniu „polskiego patrioty”, żyda Jacka Kaczmarskiego, o obalaniu wszystkich murów i zdobywaniu wolności przez lud (wybrany). http://www.savetubevideo.com/?v=Xqr71_WX_U0

  Zwycięski lud raduje się ze zwycięstwa „wolności” na Ukrainie
  Hasidim Dance Simchat Beit HaShoeivah http://www.savetubevideo.com/?v=BiAzRmjhqJQ  „Nasze” niezawodne Femenki na czele rewolucji. Oczywiście na miarę możliwości.
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-600x474.jpg

  a1

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  Pan towarzysz prezes partii PiSs dopinguje aktywistki rewolucji wolności z Femen do wzmożonej aktywności urologicznej.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a21.jpg
  PiSs "elyta" czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  PiSs „elyta” czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a41.jpg
  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a5.jpg

  a5N0wa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”. FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”. „Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu. (za: http://wolnemedia.net/polityka/opozycjonisci-oglosili-poczatek-rewolucji/) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a10-300x225.jpg
  Mini-mini-Trocki?

  Mini-mini-Trocki?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-215x300.jpeg
  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a12-300x174.jpg
  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a13-300x167.jpg
  Jewrooseł Paul Kowal z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.

  Jewrooseł Paul Koval z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.  ZWYCIĘSTWO EUROSODOMY NA UKRAINIE – FINAŁ http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a211.jpg

  a21

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a14.jpg

  a14  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a15.jpg
  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a16.jpg
  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a19.jpg
  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!
 • @Kula Lis 62 17:53:33
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg
 • Oto ci "bracia" i obraz, przekrój Knesejmu. Drastyczne!
  Sejm czyli Kneset przyjął uchwałę w sprawie Ukrainy Sejm czyli Kneset przy­jął przez akla­ma­cję uchwa­łę w spra­wie sy­tu­acji na Ukra­inie. W tek­ście po­ja­wi­ły się wzmian­ki m.​in. o “głę­bo­kim za­nie­po­ko­je­niu” i “po­tę­pie­niu” nie­uza­sad­nio­ne­go uży­cia siły. Za tę de­cy­zję w emo­cjo­nal­ny spo­sób po­dzię­ko­wał poseł PO Miron Sycz, który sam o sobie po­wie­dział, że jest “ukra­iń­skim po­słem”.

  O szcze­gó­łach tej uchwa­ły Ewa Ko­pacz mó­wi­ła pod­czas wcze­śniej­szej kon­fe­ren­cji pra­so­wej. Zło­żo­ny pro­jek­ty wielu uchwał (..), w związ­ku z tym, bę­dzie­my przyj­mo­wać przez akla­ma­cję ten pro­jekt uchwa­ły, który bę­dzie na­szym wspól­nym pro­jek­tem, a nie jed­ne­go, czy dru­gie­go klu­bu- mó­wi­ła mar­sza­łek Sejmu.

  Po­sło­wie wy­ra­zi­li za­nie­po­ko­je­ni sy­tu­acją na Ukra­inie, gdzie od ponad ty­go­dnia trwa­ją pro­unij­ne i an­ty­rzą­do­we de­mon­stra­cje. Pro­te­sty na Ukra­inie roz­po­czę­ły się 21 li­sto­pa­da, kiedy to rząd ogło­sił, że wstrzy­mu­je przy­go­to­wa­nia do pod­pi­sa­nia umowy sto­wa­rzy­sze­nio­wej z Unią Eu­ro­pej­ską. Pod­pi­sa­nie miało na­stą­pić na ubie­gło­ty­go­dnio­wym szczy­cie part­ner­stwa Wschod­nie­go w Wil­nie.

  Tuż po przy­ję­ciu uchwa­ły przez pol­ski Sejm, na mów­ni­cę wy­szedł poseł PO Miron Sycz, który jako ukra­iń­ski poseł po­dzię­ko­wał swoim ko­le­gom.

  - Pra­gnę po­dzię­ko­wać za wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iń­skie­go. Żaden kraj nie za­an­ga­żo­wał się tak we wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iny jak pań­stwo pol­skie. To wiel­ki wy­si­łek – dzię­ko­wał poseł.

  - Nie­ste­ty zo­sta­li­śmy wszy­scy oszu­ka­ni przez pre­zy­den­ta Ukra­iny(który zwalcza banderowców i upowców!!!). Czu­je­my się oszu­ka­ni – dodał. Sycz za­ape­lo­wał, aby dzia­ła­nia na rzecz zmian na Ukra­inie miały miej­sce rów­nież z ini­cja­ty­wy Unii Eu­ro­pej­skiej. Ps. Nic dziwnego – w tym czasie politykę PiS w stosunku do Ukrainy kształtowali tacy ludzie jak żydohajdamaka, także pomiot rezunów Paweł Kowal, którego poglądy na UPA są łudzące podobne do tych prezentowanych przez Związek Ukraińców w Polsce i postbanderowskie siły we Lwowie, Michał „Misiek” Kamiński czy honorowana teraz przez Bronisława Komorowskiego Bogumiła Berdychowska. Sekundował im poseł Marek Kuchciński (jeszcze w PiS).

  Ich partnerem był poseł PO, Ukrainiec MIRON SYCZ, zaufany człowiek Donalda Tuska (jak bardzo zaufany można było zobaczyć w telewizjach, gdy brylował w otoczeniu kandydatki PO na prezydenta Elbląga, posłanki Gelert) a dziś przewodniczący sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. To o nim poseł Golba z Solidarnej Polski powiedział tak:
  „Pochodzę z miejscowości Wiązownica, która w kwietniu 1945 roku została spalona przez bandę UPA, oddział “Mścicieli”. Spalona została cała wieś, w tym dom moich rodziców. Na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w tej bandzie” .***
  Ojciec posła PO, Ołeksandr Sycz, członek Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów został skazany w 1947 roku przez polski sąd na karę śmierci za działalność w UPA. Później kara została złagodzona na 15 lat pozbawienia wolności. Po twarzy Sycza widać do czego ten typ jest zdolny ten pomiot rezuna i ten uśmiech, i ten wąsik i ten “Twój GŁOS dla regionu”! Tusk i Palikot poszukują faszystów, a tu takiego mają jak na dłoni! Ale jak wiemy, dla Platformy taka rzeź jak ta ukazana na przykładach nie jest LUDOBÓJSTWEM. Tak syczą jej posłanki i posłowie…NA POHYBEL SYCZU! Przypomnienie: Takich posłów w Sejmie/Knesecie RP jest dużo. Top nie tylko ten jeden. Są w Platformie, są w Pis’ie. Są u Palikota. Dziwicie się treści uchwały Sejmu i Senatu dwu Izb Knesetu ? Ukrywanie zbrodni na Narodzie Polskim trwa nieprzerwanie od 1944 roku. I jakoś wydaje się dziwne że niby Rządzący się zmieniają a wspólników zbrodni jest tak dużo. Co robi Tusk i Diaspora (której ponoć nie ma). Co robił L. Kaczyński ?. Co robił KUL ? . Sprawa Juszczenki jako neobanderowca. Co zarządzil teraz Jarosław Kaczyński? – wstrzymanie się od głosu podczas głosowania w Sejmie ? Ci ”ludzie polityki” z PO/SLD/RPP/PSL to tacy sami dewianci karmiący się obrazami okrucieństwa z mordowania Polaków – z tego co robili ich rodzice lub w czym jako nastolatkowie uczestniczyli.Tylko Polacy podczas wyborów mogą ich wywalić z Sejmu glosując na prawych POLSKICH PATRIOTÓW. Innej drogi nie ma. Jeśli jednak się obrażą – nie wiadomo na kogo – i nie pójdą do głosowania to ci dewianci znów się wybiorą i będą dalej kontynuować swoją zbrodniczą politykę względem Narodu Polskiego. To nie do wiary, że ludzi są tacy GŁUPI i wierzą, że skrzyżowanie konia z osłem to jest koń. Polacy dali sobie wcisnąć tę „prawdę” i uwierzyli, że jeśli jedno z rodziców jest Polakiem to ich potomek jest Polakiem. Czyli pół-murzyn pół Polak to – Polak, pół Żyd pół Polak to – Polak, pół Arab pół Polak to – Polak, etc. a najlepiej jak jeszcze jest wrogiem polskiej tradycji, historii i polskiej racji stanu. Polakiem jest ten kto jest jest bezwzględnie wierny Naszemu Polskiemu Narodowi, którego rodzice są Polakami, ludźmi o białej skórze i oboje pochodzą z kręgu kultury łacińskiej, szanują religię chrześcijańską, tradycję i historię Polski, są jej wierni. Polska jest domem ojczystym dla POLAKÓW i mniejszości narodowych bezwzględnie wiernym Narodowi Polskiemu. Wszyscy wrogowie Nas Polaków wynocha z Sejmu, z instytucji Państwa Polskiego a zwłaszcza z obecnego systemu niesprawiedliwości w Polsce(!) – j jak powiedział Cejrowski – wszyscy WON, a ja bym ich jeszcze pozbawił majątku w całości jako zdrajców i rabusiów. Nikt z nich ani ich pomiotu do czwartego pokonania nie może pracować w żadnej instytucji Państwa Polskiego. Ten Sycz powinien być wypierdolony z Polski w bydlęcym wagonie. [Aż się popłakałem z radości, gdy przeczytałem ową wiadomość. Bardzo dziękuję ukraińskiemu posłowi za tę wypowiedź. Postawa polskiego sejmu była ze wszech miar budująca. Mamy wspaniałych polskich posłów i jednego wspaniałego ukraińskiego posła. Jestem z nich bardzo dumny! Szczególnie duma mnie rozpiera, gdy widzę na mównicy posła Mirona Sycza. Jego obecność w polskim Sejmie kompromituje tylko polski system wyborczy NO I WYBORCÓW.]

  Ludobójstwo czy hobby ojca posła Sycza. Skazanego po wojnie na karę śmierci za zbrodnie popełnione na Polakach, zamienione na 15 lat więzienia, wyszedł przedterminowo ponieważ zapisał się w celi do PZPR!!!! I ZMIENIŁ ORIENTACJĘ NA BOLSZEWIKA!!!
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/cialo-kobiety-przerznietej-pila.jpg?w=609&h=432 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn1.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn2.jpg?w=353&h=236 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn3.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn5.jpg?w=404&h=607 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn4.jpg?w=404&h=713 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn6.jpg?w=404&h=737 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn7.jpg?w=404&h=715 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn8.jpg?w=404&h=696 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn9.jpg?w=404&h=688 http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img854.imageshack.us/img854/3462/zxfc.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img600.imageshack.us/img600/4579/2jrr.jpg http://img191.imageshack.us/img191/27/dz0i.jpg http://img703.imageshack.us/img703/2075/bbfn.jpg http://img163.imageshack.us/img163/9273/yuol.jpg http://img818.imageshack.us/img818/8384/u3g2.jpg http://img835.imageshack.us/img835/7236/09mt.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4405/tv0v.jpg http://img843.imageshack.us/img843/9577/uzw9.jpg http://img18.imageshack.us/img18/3797/pnv2.jpg http://img827.imageshack.us/img827/3610/5ld0.jpg http://img834.imageshack.us/img834/9334/j8zh.jpg http://img542.imageshack.us/img542/4967/rbhu.jpg http://img197.imageshack.us/img197/7598/v5ax.jpg http://img839.imageshack.us/img839/9731/m57n.jpg http://img585.imageshack.us/img585/3161/ri88.jpg http://img801.imageshack.us/img801/4985/5ggy.jpg http://img854.imageshack.us/img854/1769/t6ov.jpg http://img600.imageshack.us/img600/3565/hsn7.jpg http://img153.imageshack.us/img153/79/qpc8.jpg http://img836.imageshack.us/img836/864/pcan.jpg http://img41.imageshack.us/img41/1246/lny4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img40.imageshack.us/img40/3130/dnmh.jpg http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej