Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
148 postów 359 komentarzy

Oczekiwanie

wiatr - Oczekiwanie jest stałą domeną człowieka. O tym będzie mój blog. Oczekiwanie okresu młodości, wieku dojrzałego, wolnościowe itd. Jednak najważniejszym oczekiwaniem człowieka jest oczekiwanie na miłość, nie ma jej dzisiaj, to pewno przyjdzie

Przytrzaśnięty nochal opozycji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skończył się byt w parlamencie UE, więc wrócę z hukiem na krajowe salony. Niewyszło - roztrzaskał się o twarde fakty prawdy.

 

Obecny rząd PiS-u, to nie to samo, co rząd Olszewskiego, który poddał się bez walki, dał się wysadzić z siodła, jak początkujący jeździec.
To samo miało stać się teraz. Te krzyki, że media są blokowane,
to tylko pretekst, dość marny, ale to nie było ważne, bo celem było – nie dopuścić do uchwalenia budżetu, co by wskazywało, że rząd jest nieodpowiedzialny, nieefektywny, zagraża stabilności państwa.
Pucz, bo inaczej tego nazwać nie można, był przygotowany dokładnie.

I to było powodem, że Rudy przyjechał do Wrocławia, żeby z chwilą obalenia rządu, móc się szybko znaleźć w Warszawie w celu wsparcia
puczystów. Sam stwierdził, że miał przygotowaną inną mowę, ale historia spłatała mu figla, więc będzie mówił o innej sytuacji.

W ręce trzymał kartkę z przygotowaną mową. A jak wszyscy wiedzą nigdy nie korzystał z kartki, lecz ta planowana mowa, wymagała bezbłędnego naświetlenia sytuacji, by pucz został uzasadniony.
By wykazać, że ta sytuacja tego wymagała, dla „dobra” Polski.

Dzień wcześniej, w TV, poseł Kłopotek straszył, że – zobaczycie co będzie, zobaczycie! Ten sygnał skierowany do puczystów, miał jednocześnie otworzyć drogę dla PSL-u do udziału w łupach, czyli
miejsca w koalicji. Nie wypaliło, a teraz to żądanie powtórzenia
głosowania, to takie swoiste chwytanie brzytwy przez tonącego.

A to wielkie „larum”, to nic innego, jak próba z prowokowania rządu
do ponownego głosowania nad budżetem, bo to by była kolejna szansa
na obalenie rządu. Nowe wnioski pozwoliłyby zabezpieczyć kolejną
próbę przewrotu. Nie udało się, więc kwik będzie trwał, bo szansa
na przejęcie władzy uciekła. 

 

KOMENTARZE

 • Bardzo celny artykuł.
  To była próba obalenia rządu PIS.
  To kolejna próba od 89r i zawsze organizowana przez tego samego globalnego demona.
  Przypomnę.
  Rząd Olszewskiego, nocny zamach stanu.
  Rząd Oleksego zamach stanu poprzez prowokację (fałszywe oskarżenia)
  Rząd Millera zamach stanu poprzez prowokację (fałszywe oskarżenia)
  Samoobrona z Lepperem cała seria fałszywych oskarżeń by ich zabić politycznie.

  Jak widać gdy tylko globalna mafia nad narodu traci władzę to natychmiast ją sobie odzyskuje w trybie zamachu stanu.

  Przykre jest to że PIS czynnie i głośno wspierał zamachy stanu przeciw laickiej lewicy (Oleksy , Miller) i przeciw Samoobronie.

  Teraz PIS sam znalazł się w podobnej sytuacji.

  To pokazuje z jednej strony brutalność wrogów narodu Polskiego a z drugiej strony skrajną głupotę post solidaruchów z PIS którzy nie potrafią lub nie chcą zjednoczyć Polaków.

  A naród Polski zjednoczony dopiero stanowi siłę która może się oprzeć globalnej mafii globalistów multikulti.

  Naród Polski jest podzielony dokładnie na pół (polowa deklaruje się jako wierzący a połowa jako ateiści).

  A globalna mafia pogłębia podziały i rządzi Polską jak chce (a chce grabić i uzależniać od siebie).
 • @ Autor
  Szło o dwie ustawy: budżet i deubekizacja.
  Tak - wszystko było przygotowane i zaplanowane.
 • Żałosne
  No nie! Jeżeli to co się działo, to miał być zamach stanu, to się zaczynam zastanawiać, czy aby nie zaświtała jakaś jutrzenka nadziei dla naszej skołatanej ojczyzny. Przypominam sobie te wszystkie twarze "zamachowców", występujących na trybunach, powiewających flagami, jak wszystkie bez wyjątku, były pozbawione wyrazu, z ziejącą w oczach pustką (może z odrobiną nadziei aby się jeszcze nachapać). I co? Czy to miałby być ferment do rozsadzenia istniejącego układu? Śmiechu warte. Jak bardzo muszą ci wszyscy "zamachowcy" odgradzać się od narodu, żeby uważać, że ktoś pójdzie za ich wezwaniem. Nikt nie pójdzie. A skoro ich wyczucie sytuacji tak bardzo odjechało od rzeczywistości, to i niebawem inni uczestnicy układu popełniać będą podobne pomyłki. Aż Naród uzna, że już dość się naczekał.
 • @Oscar 15:39:07
  Patrząc chłodno, nie można nie zauważyć, że proces jednoczenia Polaków rozpoczoł się jest to jednak proces długo trwały. A trzeba tu jednak mieć na uwadze fakt oporu materii, że tak pozwolę sobie nazwać. Nomenklatura poprzedniego ustroju uwłaszczyła się na majątku narodowym i ogromną liczbę ludzi trzyma w swojej dyspozycji. Uzależnieni finansowo wykonują polecenia. Zmieniające się prawo odbiera opozycji wpływy, i z tąd ten totalny atak. W UE nic nie mogą, więc przy użyciu rudego wpływają na opozycję, by złamać obecny rząd i wrucić do utraconych interesów
 • @KOSSOBOR 15:45:03
  Tak, zgadza się, budżet i deubekizacja, choć głównym celem budżet.
  Skutkiem nieuchwalenia budżetu, jest rozwiązanie parlamentu.
  To cel opozycji, a tu budżet został przyjęty, więc krzyk, że nieważny itd.
 • @Krzysztof Szotowicz 18:16:42
  Tak, ale nie wolno niedoceniać siły manipulacji, socjotechnicznych sztuczek. Już niektórzy młodzi ludzie zostali zmanipulowani, a choć to mniejszość, to trzeba bardzo uważać, by fałsz się nie rozlewał.
 • @Nibiru 20:41:05
  Przedstawiony obraz, jest od początku głównym, zasadniczym celem globalizacji. Już chyba nie ma ludzi, którzy by tego nie widzieli.
  Dążenie do celu globalizacji, potwierdziła już Unia. Zapadła decyzja, że prezydentem UE musi zostać socjalista, to nie przypadek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej