Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
148 postów 359 komentarzy

Oczekiwanie

wiatr - Oczekiwanie jest stałą domeną człowieka. O tym będzie mój blog. Oczekiwanie okresu młodości, wieku dojrzałego, wolnościowe itd. Jednak najważniejszym oczekiwaniem człowieka jest oczekiwanie na miłość, nie ma jej dzisiaj, to pewno przyjdzie

Opozycja odkryła karty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z boku widać więcej, bo obserwując na chłodno, to jaskrawo widać manipulację opozycji. Ostatnią deską ratunku dla opozycji, jest zablokować ustawę budżetową, bo...

 

 

Opozycja dzisiaj potwierdziła, że nie interesują ją ustępstwa do jakich doszło, bo oni chcą ponownego głosowania ustawy budżetowej.

W ten sposób pokazali, że awantura dotycząca mediów była zwyczajną ściemą, bo celem absolutnym było nie-dopuścić do uchwalenia ustawy budżetowej. Bowiem, nie uchwalenie ustawy budżetowej, jak każdemu wiadomo, to zagrożenie bezpieczeństwa państwa.

Mówiąc inaczej, rozwiązanie parlamentu i ponowne wybory.

Zakładając, bo wszystko na to wskazuje, że PiS wygrywa ponownie, to wpada jednak w kłopoty finansowe, co daje powód do żądania zmiany ekipy rządzącej. To, że wszyscy na tym stracimy, to dla nich nieistotne ważne, by przejąć władzę. Ale na to ze strony nas obywateli, zgody nie ma i nie będzie, bo chcemy Polski lepszej, przyjaznej nam, a nie grupie cwaniaków wyrosłych z korzeni totalitaryzmu.

Zadziwiające jest to, że Kukiz, który tak krzyczał, że władzę trzeba kontrolować, że muszą być mechanizmy zapewniające możliwośćodwołania delikwenta, jeśli okaże się złodziejem, czy inną kanalią.

I z tym każdy się zgadza, bo u nas każdy wybrany, to niejako z urzędu staje się świętą krową, nie do ruszenia.

Jak to jednak się ma do żądania okręgów jednomandatowych, przecież dopiero to, to stworzyłoby świętokrówstwo pokoleniowe!

Hipokryzja, czy cwaniactwo? Mechanizmy odwoławcze, czy nienaruszalność pokoleniowa, a raczej dwulicowość, byle by
osiągnąć
założony cel, cel dający gwarancję niekończącego się balu.

KOMENTARZE

  • Oddać sprawę do Trybunału Konstytucyjnego kierowanego przez żonę ambasadora i posła prezessimusa
    Prawo z takuim Trybunałem wyrazem woli judeopsychola jak smoleńska katastrofa zamachem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej