Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
148 postów 359 komentarzy

Oczekiwanie

wiatr - Oczekiwanie jest stałą domeną człowieka. O tym będzie mój blog. Oczekiwanie okresu młodości, wieku dojrzałego, wolnościowe itd. Jednak najważniejszym oczekiwaniem człowieka jest oczekiwanie na miłość, nie ma jej dzisiaj, to pewno przyjdzie

Odrzucić potwory!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ekipa PO to twórcy Armagedonu, bo inaczej nie można nazwać tego co zrobili, co ciągle wychodzi na światło dzienne, jaka to niewyobrażalna skala, to totalny rabunek dóbr narodowych.

W czarnym dworze gospodarczego bandytyzmu, wreszcie powstaje wyłom i paskudne przekręty złodziejskie zaczynają wypływać z mroków ratuszów różnych miast.
Gdy przed laty pisałem o tym procederze, to wzbudzałem tylko ironiczne uśmiechy. Teraz, gdy CBA pokazuje, że bandytyzm
gospodarczy jest faktem, że pod parasolem politycznym działa
banda polityczno-gangsterska, okradająca na ogromną skalę społeczeństwo - powstała ogromna konsternacja.
Nie dajmy się zwariować, bo już pojawiają się głosy, że tylko niewielka garstka osób brała w tym procederze udział.
Faktem jest, że ogromna rzesza ludzi z PO, na różnych szczeblach, prowadziła złodziejskie przekręty, bez obawy związanej z odpowiedzialnością, bo parasol polityczny chronił.
Nie łudźmy się jednak, że zwycięstwo jest bliskie, bo już członkowie ekipy H.G.W. Poprzez atak na jakieś dawne, rzekome nieprawidłowości popełniane przez innych, próbują pomniejszyć swoją winę. Nie mówią jednak o tych tysiącach ludzi, których, metodą gestapo, wyrzucono z mieszkań.
Cisza panuje również o dziesiątkach miliardów skradzionych
na inwestycjach prowadzonych w Warszawie.
Ogrom rabunku można porównać tylko z armagedonem.
Moim zdaniem, powinna zostać powołana komisja weryfikacyjna
w celu wsparcia, przyspieszenia działań organów ścigania.
Wielkość, mnogość tych przestępstw wymaga zaangażowania większych sił, by ogarnąć rozmiar tej totalnej kradzieży.
Moralne zepsucie tych głównych działaczy PO, jest nie do zaakceptowania. Partia PO powinna być natychmiast zdelegalizowana, bo to jest twór zniesławiający, ośmieszający
Polaków. Już samo niszczenie Polski i polskości przez PO jest
wystarczającym powodem do delegalizacji, bo nie można pozwalać, by tak antypolskie działania, były pomijane milczeniem, bo to odbierane jest jako przyzwolenie dla wszelkich wrogów naszego kraju, naszej tożsamości.
Zawsze byłem i jestem za wolnością szeroko rozumianą
jednak wolność, to również odpowiedzialność. Nie powinno być przyzwolenia na tak chamskie, perfidne opluwanie swojej ojczyzny, i to przez – posłów wybranych przez naród, jako godnych zaufania reprezentantów.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Komunizm
  Większość znała prawdę lecz większości ta sytuacja pasowała. Dziś mamy ugruntowanych komunistów w starych i nowych wcieleniach. Są byli i ich synowie,córki i wnuki. Wszyscy cenią sobie i bronią wartości władzy i posiadania nad wartością prawa,wolności,równości i pracy na rzecz własnego narodu. Dzisiejsza totalna opozycja powinna zostać usunięta od władzy oraz zlustrowana i osądzona. Ci ludzie popełniali przestępstwa lata temu, popełniają je wciąż do dziś w różnym stopniu w zależności od sytuacji w kraju. Ci ludzie mordowali i mordują do dziś, mają krew na rękach a nie tylko jakieś kradzieże pendrajwów. Dziś oficjalnie wychodzą na ulicę i szkodzą Polsce, dziś oficjalnie szkalują demokratycznie wybrany Rząd, dziś oficjalnie niszczą dobre imię polaków za granicą.
  Sędzia Tuleja zasądza więzienie za kilkadziesiąt groszy a jego kolega kradnie w sklepie i macha legitymacją wierząc że mu wszystko wolno.
  Setki tysięcy skrzywdzonych przez komunistów obsadzonych na wszystkich stołkach władzy, korupcja i zbrodnia to ich motto.
  Czy dla matki, samobójcza śmierć syna spowodowana działaniem tych ludzi, różni się od śmierci poprzez morderstwo.
  Czym różnią się losy ludzi wygnanych z kraju poprzez np, działania wojenne od losów ludzi wyrzuconych z własnych domów i pozbawionych środków do życia. Co z ludźmi którym odebrano ich własności należące do rodziny i ich całych, co z ludźmi którzy stracili pracę i stabilizację życiową, co z milionami ludzi którzy przez nich nie będą mieli emerytury lub będzie ona śmieciowa. A jak żyli i wciąż żyją komuniści?
  Za dwa tysiące miesięcznie to on nie przeżyje, za sześć tysięcy to tylko idiota albo złodziej może pracować i jak widać w ich szeregach to nawet złodziej za tyle nie pracował np, Marcin P. szef Amber Gold z niczego zarobił miliony pomimo, że prawo nie zezwalało mu na założenie tej działalności ale prawo było i jeszcze w większości jest w rękach tych samych ludzi. Marcin P. został wyrzucony z seminarium duchownego za „demoralizowanie młodych mężczyzn przygotowujących się do święceń kapłańskich”.Miał kontakty z organizacją pomagającą osobom homoseksualnym odnaleźć się w życiu, korzystać z usług męskich prostytutek, bywać w klubach gejowskich oraz wyjeżdżać na wakacje z homoseksualnymi kolegami. Tacy ludzie mieli przez ponad 25 lat władzę nad społeczeństwem i tej władzy oddać nie zamierzają, społeczeństwo złożone z ludzi prawych w większości ubogich i biednych dla nich się nigdy nie liczyło i nie liczy a hasła na demokrację to dla nich zwykły slagon w większości nawet nie znają znaczenia tych słów.
 • @MrKrzysiek 11:54:26
  Słusznie twierdzisz, ale struktury szeroko rozbudowane, które stworzyli jeszcze w czasach komunizmu, to z jednej strony szerzą propagandę, że w komunizmie było lepiej, a z drugiej strony posiadają zakłady w których zatrudniają ludzi i straszą, że jak nie będą głosować tak, jak im każą, to ich zwolnią. Samorządy należą do nich więc praktycznie rządzą pomimo zmian które zaszły. Sądy, prokuratury, to wszystko trzeba oczyścić, by zmiany
  mogły zaistnieć, by normalność stała się faktem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej