Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
148 postów 359 komentarzy

Oczekiwanie

wiatr - Oczekiwanie jest stałą domeną człowieka. O tym będzie mój blog. Oczekiwanie okresu młodości, wieku dojrzałego, wolnościowe itd. Jednak najważniejszym oczekiwaniem człowieka jest oczekiwanie na miłość, nie ma jej dzisiaj, to pewno przyjdzie

Drżyjcie Narody

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kusząc się o porównanie naszej siły militarnej z innymi państwami, to trzeba powiedzieć krótko, nie ma porównania, jesteśmy bezbronni.

 

Defilada, defilada – pokazała jaką jesteśmy potęgą wśród państw europy.

Możemy spać spokojnie, bo jaki szaleniec ośmielił by się porwać na taką potęgę.

Chyba, że księstwo Monako, chociaż kto to wie, bo oni mają dużą kasę.
Ogromne pieniądze jakie zostały utopione w armii, a wynik pokazała defilada.

Aż strach, że pokazano światu tą naszą bezbronność, bo teraz już każdy ma pewność, że się z nami nie musi liczyć, pod względem militarnym, chyba, że rząd liczy na sojusze, to wtedy wyjdziemy na tym, jak zawsze.

Jednak rodzi się tu pytanie, co się stało z tymi pieniędzmi?

To do złudzenia przypomina sytuację kolei, pieniądze wcięło a prócz chaosu, mamy Pen dolino które nie jeździ (pomijając już nawet fakt, że nie mamy torów dla szybkich pociągów), zatem po co było kupować złom, bardzo drogi złom?

Nawiasem mówiąc, to Szwajcaria Pen dolino ze złomowała i odmówiła kupna dalszych składów.

Ciągle nie ma rozliczeń z tych ogromnych pieniędzy, naszych pieniędzy, czy rząd jest dla nas? Czy my dla rządu? kto przed kim ma tłumaczyć wydatkowanie tych ogromnych kwot? A gospodarka tonie z powodu braku kasy!

KOMENTARZE

 • @
  ..cóż rzec ...to już nasz taki narodowy trynd...nadymanie to nagłówniejsza dyscyplina sportu w POlsce...pozdrawiam niepoprawnie
 • Szczególnie
  Ford T jest groźnyyy.
 • @moher 05:25:12
  O właśnie - potęga żałosnych drobnych cwaniaczków.
  A więcej cały kraj drobnych cwaniaczków.
  Nikt z nas nie jest od tego wolny, choć porażeni jesteśmy w różnym stopniu.
 • @night rat 04:18:51
  Piszesz jak wynajęty polityczny agent, obniżający morale narodu .............- Nie jesteśmy w stanie sami stawiać oporu a co dopiero wesprzeć innych więc to dalej tylko polityczna łaska i bufor z tanimi poligonami........... Krzyżaków na pomoc będziesz wołał, czy nową partię polityczną? :)
 • @trybeus 19:47:04
  Dzięki za pozdrowienia niepoprawne, ale trafiłeś całkiem poprawnie, nadymanie, to coś, co może człowieka zagotować, bo miast szukać sposobu przechytrzenia przeciwnika, to lepiej się nadąć!
 • @night rat 04:18:51
  Tak, więc się zgadza. Tyle tylko, że nikt nie rozlicza na co zostało wydane, ani dlaczego tak drogo, skoro można było taniej. Tylko, że nie każdy chce płacić do lewej ręki!
 • @moher 05:25:12
  I to jest fakt, bo jesteśmy potęgą, szkoda tylko, że korupcyjną!
 • @AlexSailor 10:22:20
  Mówisz, potęga cwaniaczków, tyle tylko, że jedni mają hamulce moralne sprawne, a inni wymienili hamulce na cynizm.
 • @goodness 11:24:15
  Morale narodu, to ważna sprawa, ale musimy też widzieć tą naszą
  bufonadę. Sztuką jest załatwić sprawę mimo trudności, niż się obrazić.
 • @wiatr 16:49:27
  Co z tego, że prawdę piszesz, bufoni polityczni nie szanują arytmetyki liczb naturalnych i z tego powodu mamy gdybanie, oszukiwanie, obrażanie, kłótnie itp. Nikt z bufonów, Polakom nie proponuje najmniejszej możliwość równowagi społecznej? Szkoda, że równowagi społecznej nie przewidziała konstytucja 3 maja? Może, Targowica darowałaby, jej życie?

  http://m.nowyekran.net/061cca8e9aa1636085fbbbe7fde4cf03,12,0.jpg
 • @goodness 20:45:12
  Żaden zapis, choćby i w konstytucji nic nie pomoże, jeżeli do pilnowania kurnika zatrudniamy lisa.
 • @wiatr 10:42:50
  Zapis w konstytucji o możliwości nawet najmniejszej równowagi, może wprowadzić prawdziwą demokrację w kurniku, czyli i lis ma takie same prawa, co kury:)
 • @goodness 12:29:19
  Zgadza się, ale u nas puki co, to pomarzyć dobra rzecz.
 • @wiatr 12:52:03
  Znowu na marzenia zwalasz? Możesz stanąć nagłowie
 • @wiatr 12:52:03
  Ale u nas nie marzenia, ale konieczność nakazuje wstawić do konstytucji III RP "lIczbę 4" zamiast, liczby 3-władzy.

  http://m.nowyekran.net/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg To prawdziwa arytmetyka daje dobre rzeczy. Więc oszustwa, „że liczba 3 daje jakąś równowagę człowiekowi” powinny być ścigane międzynarodowym listem gończym, bo to kłamstwo. W takiej proporcji, nikt się nie narodzi i żadne urządzenie, prawidłowo nie będzie działać bez najmniejszej chwili możliwości równowagi.
 • @goodness 15:46:41
  Ponoć liczba dwa, to liczba boża, więc można przyjąć, że czwórka, to liczba boża pomnożona przez siebie, a zatem - mocna rzecz.
 • @wiatr 17:54:12
  Czwórka to mocna rzecz, stawia z kolan demokrację i daje jej stałe miejsce życia w pionie czwartej władzy.
 • @goodness 21:20:47
  Pion czwartej władzy, dobrze to ująłeś. Dążmy do tego zdecydowanie.
 • @wiatr 22:38:39
  Drogi autorze, proszę się nie wstydzić znaczenia czwartego pionu władzy i podawać zawsze pełną nazwę i adres jego zamieszkania. Nowa idea Polaków, jako ten 4 pion najwyższa władza lud, ma stałe miejsce zameldowania w Polsce i nazywa się pionem polskiej demokracji. Jeszcze jedna uwaga, proszę nie mylić polskiej demokracji z polityką i innymi 3 pionami władzy. Dzięki za zdecydowane poparcie b. mocnej liczby parzystej 4, która, gwarantuje Polakom możliwość osiągnięcia nie tylko najmniejszą równowagę rozwoju. Serdecznie Pozdrawiam.
 • @goodness 18:26:54
  Zróbmy wszystko aby czwórka stała się faktem. W obecnej chwili jest zagrożenie, że trójka wejdzie do koalicji, to będzie trudniej.
  Z Pozdrowieniami.
 • @wiatr 10:00:12
  Liczby nieparzyste nie dają równowagi potrzebnej do życia demokracji w Polsce, dlatego nieprawidłowość należy zaskarżyć do Trybunału stanu. Skoro oczywistość i prawdziwa równowaga liczb parzystych dla elit rządowych jest dyskusyjna.
 • @goodness 17:29:07
  Trybunał stanu miałby robotę przez długi czas, gdyby ustawić winnych w kolejce. Mówię o winnych stanu naszego Państwa.
  Puki co, trzeba walczyć o zmianę ekipy rządzącej.
 • @wiatr 10:07:31
  Trybunał Stanu miałby ułatwione ogłoszenie zmiany stanu ekipy rządzącej, gdyby ludzie zaczęli pisać petycje w sprawie najprostszej - 3 zamienić na 4, gdyż niewolno obrażać matematyki, która zawsze i wszędzie mówi prawdę. A winni sami się przyznają później.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej